RSS
sobota, 30 marca 2013
piątek, 29 marca 2013

Młodzież Chelsea rozegrała dzisiaj półfinałowy mecz w Lidze Mistrzów do lat 19. Ich przeciwnikiem był Arsenal U19. Po 90 minutach spotkania było 3-3 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Po dodatkowych 30 minutach dogrywki mecz zakończył się wynikiem 4-3 na korzyść Chelsea, dzięki czemu przedostali się oni do finału tego turnieju.

Bramki dla The Blues zdobyli dzisiaj: Islam Feruz, Jeremie Boga oraz dwa razy Lewis Baker.

Jeszcze dzisiaj wieczorem odbędzie się drugi półfinał, w którym zmierzą się ze sobą młodzieżowe drużyny Aston Vilii oraz Sportingu CP. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się z Chelsea w finale.

Chelsea: Mitchell Beeney; Andreas Christensen, Alex Davey, Daniel Pappoe, Kevin Wright; Ruben Loftus-Cheek (70' Tika Musonda), Jeremie Boga (75' John Swift), Lewis Baker (c); Alex Kiwomya, Islam Feruz, Adam Nditi (42' Connor Hunte)

Arsenal: Denyan Iliev; Hector Bellerin, Isaac Hayden, Saed Hajrovic, Martin Angha (67' Ormonde-Ottewill); Nico Yennaris, Mats Kristoffer Olsson; Kyle Ebecilio (106' Ainsley Maitland-Niles), Serge Gnabry, Thomas Eisfeld (67' Zak Ansah); Chuba Akpom.

czwartek, 28 marca 2013

W ostatni piątek reprezentacja Belgii zmierzyła się z Macedonią na wyjeździe, natomiast kilka dni później, bo we wtorek Belgia zmierzyła się z tą samą drużyną, tyle, że na swoim stadionie. Pierwsze spotkanie zakończyło się przegraną 2-0 Macedonii, drugie również skończyło się przegraną tej drużyny tylko, że tym razem 1-0. I znów bramkę dla swojej reprezentacji strzelił gracz Chelsea, Eden Hazard. W meczu wziął również udział Thibaut Courtois oraz Kevin De Bruyne.

niedziela, 24 marca 2013

Juniorzy Chelsea zmierzyli się wczoraj z młodzieżowym zespołem Boltonu Wanderers. The Blues przegrali jednak to spotkanie trzy do dwóch. Mecz odbywał się w śnieżnych warunkach.

Bramki dla Chelsea zdobyli wczorajszego poranka Jesse Starkey oraz Ambrose Gnahore.

Chelsea: Ben Killip; Jonathan Muleba (70'  Nortei Nortey), Isak Ssewankambo, Dion Conroy, Kevin Wright; John Swift (c), Jesse Starkey, George Cole; Fankaty Dabo, Chike Kandi, Connor Hunte (25' Ambrose Gnahore).

sobota, 23 marca 2013

Wczoraj w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2014 odbył się mecz pomiędzy Macedonią, a Belgią. Belgowie wygrali to spotkanie 2-0, a obie bramki zdobyli gracze Chelsea - pierwszego gola strzelił Kevin De Bruyne, który obecnie gra na wypożyczeniu w Werderze Brema, a drugiego gola zdobył Eden Hazard. W meczu wystąpił także bramkarz Thibaut Courtois, który jest wypożyczony z The Blues do Atletico Madryt.

czwartek, 21 marca 2013

Wczorajszego dnia Chelsea U21 zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Middlesbrough U21. The Blues przegrali to spotkanie w stosunku 2 do 0.

Ze względu na nagromadzenie spotkań w ostatnim czasie przez rozgrywki takie jak młodzieżowa Liga Mistrzów czy FA Youth Cup, w składzie Chelsea na ten mecz znalazło się wielu młodzików, którzy do tej pory nie grali zbyt regularnie w w zespole U21.

Middlesbrough: Ben Wilson; Andre Bennett, Adam Jackson, Christian Burgess (c), Paul Weldon; Marcus Rhoden; Ryan Brobbel, Luke Williams (83' Cameron Park), Merouane Zemamma, Mustapha Carayol (86' Lewis Sirrell); Curtis Main (86' Wilson Kneeshaw)

Chelsea: Mitchell Beeney; Fankaty Dabo, Daniel Pappoe, Dion Conroy, Adam Nditi; Isak Ssewankambo, John Swift; Lamisha Musonda (50' Sam Bangura), Jeremie Boga, Ambrose Gnahore (56' Jesse Starkey); Milan Lalkovic (c)

środa, 20 marca 2013

W niedziele drużyna Chelsea do lat 19 rozegrała mecz w ramach ćwierćfinału młodzieżowej Ligi Mistrzów. Ich przeciwnikiem byli juniorzy włoskiego Juventusu. Spotkanie zakończyło się wygraną 4-1 The Blues i to oni zapewnili sobie udział w półfinale tych rozgrywek.

Tego dnia bramki dla Chelsea strzelali: dwa razy Lewis Baker, raz Alex Kimowya i raz niezawodny Islam Feruz.

Chelsea (4-2-3-1): Jamal Blackman; Andreas Christensen, Alex Davey, Nathan Aké, Kevin Wright; Ruben Loftus-Cheek (60' John Swift), Lewis Baker (c); Alex Kiwomya, Jeremie Boga (70' Charlie Colkett), Adam Nditi; Islam Feruz.